توجه                                                            توجه
نهال پالونیا هیبرید اصلاح شده طب جو فقط و فقط بطور انحصاری در سراسر کشور توسط این شماره موبایل شرکت ثبت سفارش و تحویل میشود
۰۹۱۷۳۰۵۶۱۹۳
در غیر اینصورت هیچ ارتباطی با نهال طب جو ندارد و شرکت طب جو هیچ  مسئولیتی در قبال آنها نخواهد داشت

سوالهای متداول در زمینه آلوئه ورا

( نمونه پرسش و پاسخ ها در مورد آلوورا)

 

آلوئه ورا در چه آب و هوایی در ایران کشت میشود؟

آلوئه ورا از جمله گیاهانی است که در صفر درجه می‌میرد و محیط رشد آن معمولاباید بالاتر از دو درجه باشد و به‌همین دلیل‌ مناطق جنوبی کشور که درجه حرارت دراین مناطق به صفر درجه‌ نمی‌رسد از مناطق مستعد برای تولید این گیاه محسوب می‌شوند.

گیاه آلوئه ورا گیاهی چند ساله است؟

این گیاه از جمله گیاهانی است که پس از کاشت پاجوش آن ، از سال دوم تا هفت سال برگ های بوته اصلی مورداستفاده قرار می‌گیرد ضمن اینکه در این مدت تعداد زیادی بوته پاجوش در کنارش تولید می کند. بهترین بهره وری از گیاه حد اکثرتا 7 سال اولیه است.

گیاه آلوئه ورا چه آفاتی دارد؟

گاهی آبیاری آلوورا بصورت بارانی باعث نوعی آفت میشود که درآبیاری قطره ای هیچ گاه مشاهده نشده است.

آبیاری زیاد باعث پوسیدگی ریشه میشود.بنابراین وقتی خاک گیاه خشک شد دوباره آبیاری می شود.

بیماری این گیاه نسبت به دیگر گیاهان بسیار کم است و آب بسیار ناچیزی مصرف می‌کند.این گیاه در ایران آفت شناخته شده ای ندارد .

منشاء گیاه آلوورا کجاست؟

براساس مطالبی که توسط دانشگاه فلوریدا منتشر شده ، منشاء این گیاه که به علت رویش آن در مناطق بیابانی به ” لاله بیابان ” مشهور است آفریقا بوده و درایران باستان هم به نام صبر زرد یا شاخ بزی یا گیاه هزار درمان از آن استفاده می‌شد.

برای سرمایه گزاری در زمینه آلوئه ورا چه مطالبی در ابتدا باید بدانیم؟

کشاورزان محترم باید در زمینه کشت ،داشت و برداشت و فروش آلوئه ورا آموزش لازم را ببینند.

سرمایه گزاران در زمینه فرآوری آلوئه ورا باید درزمینه خواص و کاربردها و بازار مصرف و سودهی محصول آموزش و تحقیق لازم را با همکاری شرکت طب جویان طبیعت داشته باشند.09173056193

آیا کشت آلوئه ورا نسبت به دیگر گیاهان دارویی سخت است؟

بايدگفت که کشت آلوئه ورا يکي از آسان ترين کشت ها در ميان ديگر محصولات کشاورزي است. کساني که مايل به کشت و پرورش اين گياه هستند بايد در ابتدا اطلاعات مختصري در زمينه کشت اين گياه کسب کنند تا محصول مرغوب وبازار پسند باشد .

در کشت آلوئه ورا مهمترین موضوعی که باید توجه شود چیست؟

اولين موضوعي که بايد به آن توجه شود اين است که شما در چه منطقه ي جغرافيايي وبا چه آب وهوايي قرار داريد چون گياه آلوئه ورا از معدود گياهاني است که دماي صفر درجه باعث از بين رفتن گياه ميشود. البته گياه در صفر درجه نمي ميرد ولي محصول آن به کلي غير قابل استفاده مي شود. از اين رو اطمينان از اينکه دماي منطقه اي که شما در آن مي خواهيد کشت خود را شروع کنيد دردرجه اول اهميت قرار دارد.

چه نوع پاجوش آلوئه ورایی تهیه کنیم؟

درکشت آلوئه ورا تهيه پاجوش مناسب و با کيفيت از اهميت بسيار بالايي برخوردار است زيرا پاجوش هاي بي کيفيت هم تلفات رادر زمان کاشت و داشت بالامي برد هم محصول اوليه نامرغوب و در بعضي موارد غير قابل استفاده را توليد مي کند پس حتما قبل از خريداري پاجوش از نوع و سلامت آن اطمينان حاصل کنيد.09173056193

برای بار اول چه مقدار گیاه آلوئه ورا کشت کنیم تا ضرر نکنیم؟

باید مقدار کشت خود را به گونه اي تعیین کنيد که در زمان فروش محصول شما حداقل دو تن معادل یک نیسان بار باشد. کمترین مقداری که میتوان به سوددهی مناسب برسد حدود 2000 بوته است

.

زمین من اجاره ای است آیا قادر به کشت این گیاه هستم؟

بهتر است حداقل قرارداد اجاره سه ساله داشته باشید تا بوته ها در اثر جابجایی کمتر آسیب ببینند و سود دهی مناسب را داشته باشد.

برای اینکه سود دهی مناسب داشته باشد بهتراست بوته مادر( حداقل دو ساله) برای شروع انتخواب کنید.

شمادر هر زمان با هزينه های جابجایی و حمل قادر هستيد زمين محصول خود را تعويض کنيد .

برای پرورش گیاه آلوئه ورا باید از کجا شروع کنم و چگونه محصول را بفروش برسوانیم ؟

ابتدا تماس تلفنی جهت هماهنگی و سپس آموزش حضوری و غیر حضوری 09173056193

تهیه زمین با آب مناسب طی یک طرح توجیهی که با مشاوره شرکت تهیه میکنید.

خرید و انتقال پاجوش (بوته) آلوئه ورا به زمین مورد نظر . کشت و داشت و نگهداری تا محصول.

شرکتطب جویان طبیعت محصولات کلیه متقاضیان همکاری درکشت آلوئه ورا که پاجوش اولیه را ازشرکت ما تهیه کنند ، به صورت تضمینی خریداری می کند.

در کدام یک از استان های کشور کشت در فضای باز میسراست ؟

بوشهر، بندرعباس ، جنوب فارس ، خوزستان ، سیستان و بلوچستان ، کرمان و سایر مکانهایی که آب و هوای مشابه ای دارند.

البته بسته به دمای شهرهای آن استان متفاوت است.

گیاه آلوئه ورا از لحاظ گرما و افزایش دما مقاوم هست وبومی مناطق جنوبی ایران است.این گیاه فقط به سردی هوا و یخبندان حساس می باشد.

زمان شروع به کاشت آلوئه ورا چه زمانیست؟

براساس تحقیقاتی که شرکت ما در ایران انجام داده است و همچنین مقالات و تحقیقات معتبری که دراین زمینه وجود دارد و مشاوره هایی که ما از چند تن از کشاورزان این گیاه در ایران داشته ایم با اطمینان می گوییم که گیاه آلوئه ورادر ایران در تمامی طول سال قابل کشت می باشد. اما در نقاط سردسیر فقط در گلخانه ای که بتواند دمای بالای صفر ایجاد کند میسر است.

از کجا میتوان پاجوش آلوئه ورا تهیه کنم؟

شرکت طب جویان طبیعت بنیان پاجوش گیاه آلوئه ورا ی مورد نیاز مشتریان خود را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن در اختیار آن ها قرار می دهد.نوع گیاه آلوورای شرکت ما از مرغوب ترین نمونه کشت شده در دنیا می باشد این نوع که باربادنسیس میلر نام دارد از کشور مکزیک  وارد شده است و دارای کیفیت جهانی وقابل رقابت با نمونه های مشابه خارجی می باشد. شما در هر نقطه ایران که باشید شرکت ما در کمترین زمان پاجوش درجه یک را در اختیار شما قرار می دهد . 09173056193

آدرس شرکت کجاست؟

دفترشرکت طب جویان طبیعت در شهرهای آباده و مهرو شیراز هست . گلخونه و مزرعه شرکت درفارس ودر شهرستان مهر ودر چند شهرستان دیگر به صورت مشارکتی می باشد لطفا جهت هماهنگی و بازدید مزارع با تلفن 09173056193 هماهنگی اولیه انجام شود .شرکت مجموعه ای ازمهندسان متخصص و باتجربه از چندین نقطه از ایران دارد که تمامی مشتریان را در تمامی کشور زیرپوشش و نظارت کشت گیاه آلوئه ورا قرار می دهند. شما در هر نقطه از ایران باشید هیچ نگرانی درباره کشت گیاه خود نداشته باشید. مهندسین شرکت درکمترین زمان مشکل شما را به صورت حضوری برطرف می کنند.

آیا در استان فارس نمایندگی فروش پاجوش وخرید برگ آلورا دارید؟

بله ما در استان فارس نمایندگی فروش پاجوش و برگ آلوئه ورا داریم. هرکدام ازمشتریان شرکت بعد از کشت گیاه آلوئه ورا و دیدن آموزش های لازم می توانند یک نماینده شرکت شوند و از مزایای آن بهره مند شوند.

آیا درمنطقه فیروزآباد و جهرم فارس این گیاه قابل کشت است؟

بله

در مناطق سردسیر هم بصورت کشت گلخانه ای انجام می شود.

 

آیا درمنطقه کرمان و یزد این گیاه قابل کشت است؟

بله

در مناطق سردسیرهم بصورت کشت گلخانه ای انجام می شود.

 

درباره ما

contact us icon

ارتباط با ما

contact img

طراحی سایت
پنجشنبه 26 تير 1399.
تاریخ شمسی :

موقعیت ما در نقشه

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.