توجه                                                            توجه
نهال پالونیا هیبرید اصلاح شده طب جو فقط و فقط بطور انحصاری در سراسر کشور توسط این شماره موبایل شرکت ثبت سفارش و تحویل میشود
۰۹۱۷۳۰۵۶۱۹۳
در غیر اینصورت هیچ ارتباطی با نهال طب جو ندارد و شرکت طب جو هیچ  مسئولیتی در قبال آنها نخواهد داشت

تقویت و نرم کردن مو با آلوئه ورا

آلوورا طبجو tebjoo )

آلوئه ورا دارای عنصری است که امروزه در هرجایی در دسترس است.در هر صورت این گیاه را میتوانیم خودمان در باغچه یا گلدان بوجود بیاوریم و نتیجه مرطوب شدن مو را ببینیم این گیاه باعث تقویت مو و پیشگیری از شوره سر می شود حتما  از این گیاه استفاده کنید تا خاصیت درمانی آن را برروی موهایتان ببینید

1-دو یا سه عدد از برگ های بزرگ و کلفت گیاه آلوئه ورا ببرید. هر چه موهایتان پرتر باشد به مقدار بیشتری آلوئه ورا هم نیاز دارید، ولی سه عدد برگ برای موهای خیلی پر هم باید کافی باشد.

2-با استفاده از یک چاقوی تیز پوست کلفت هر کدام از برگ ها را بکنید. با این کار یک ماده ژل مانند شفاف که داخل هر برگ وجود دارد، نمایان می شود. مراقب باشید که پوست را تا جایی که ممکن است نازک بکنید که از تمام ژل موجود در برگ استفاده کنید. سپس ژل را در یک کاسه بریزید.

3-ژل را در یک مخلوط کن بریزید. نیاز نیست به آن آب اضافه کنید. قبل از اینکه آن را از مخلوط کن خارج کنید مطمئن شوید که خوب مخلوط شده باشد.

4-ژل را صاف کنید و داخل یک ظرف بریزید. انجام این کار مهم است تا ژل از رسوبات سفیدی که ممکن است لای موهایتان گیر کند، جدا شود.

5-بعد از این که موهایتان را شستید، ژل آلوئه ورا را به طور کامل داخل آنها ماساژ دهید. مطمئن شوید که تمام موهایتان از ریشه تا نوک به ژل آغشته شده است. اگر از نرم کننده عمیق یا درمان دیگری برای موهایتان استفاده می کنید، می توانید آن را هم اضافه کنید.

6-گرما بدهید. یک کلاه بخار پلاستیکی روی سرتان بگذارید و برای حدود 5 دقیقه زیر سشوار بنشینید. یا اینکه به راحتی می توانید بگذارید آلوئه ورا به مدت حدود 5 دقیقه روی موهایتان بماند. اگر از محصول دیگری در کنار آلوئه ورا استفاده کرده اید، به جای این کار دستور العمل آن محصول را دنبال کنید.

7-موهایتان را بشویید. بعد از اینکه کار حرارت دهی تمام شد، کلاه را بردارید و با آب موهایتان را بشویید. این برنامه مراقبت از موها را به طور منظم ادامه دهید.

" برای تهیه برگ درجه یک و تضمینی با شرکت ما تماس بگیرید 09173056193  ویا فرم سفارس را پرکنید تا با شما تماس بگیریم. "

نکات و هشدارها

آلوئه ورا حاوی ویتامین E است که برای پوست خیلی خوب است.
برگ های آلوئه ورا در امتداد لبه های آن تیغ های کوتاه و تیزی دارد، هنگام بریدن برگ ها مواظب این تیغ ها باشید.
بهتر است وقتی می خواهید برگ های آلوئه ورا را به خانه ببرید از یک کاسه استفاده کنید؛ چون وقتی برگ را می برید ژلی که داخل آن است شروع به چکه کردن می کند.
از آنجا که ژل آلوئه ورا خیلی غلیظ است، رد کردن آن از صافی طول می کشد. بنابراین بهتر است قبل از شستن موهایتان ابتدا ژل را آماده کنید و تا وقتی آماده شوید، بگذارید از صافی رد شود.
آلوئه ورا را می توان به عنوان یک گیاه خانگی خریداری کرد.
ژل آلوئه ورا درمان خوبی برای سوختگی و آکنه نیز هست.
اگر از درمان دیگری همراه با آلوئه ورا استفاده می کنید، باید دستور استفاده از آن محصول را دنبال کنید. اگر می بینید که در دستورات آن محصول آمده که نباید گرم شود اما شما می خواهید در حین استفاده از آلوئه ورا از حرارت استفاده کنید بهتر است از آنها به طور جداگانه استفاده کنید.

" برای تهیه برگ درجه یک و تضمینی با شرکت ما تماس بگیرید 09173056193  ویا فرم سفارس را پرکنید تا با شما تماس بگیریم. "

 

درباره ما

contact us icon

ارتباط با ما

contact img

طراحی سایت
پنجشنبه 26 تير 1399.
تاریخ شمسی :

موقعیت ما در نقشه

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.