01

بنام ایزد یکتا .

ضمن سلام عرض ادب و احترام به بازدیدکنندگان دوستان وسروران گرامی

با مصرف محصولات کشاورزی و گیاهان دارویی ارگانیک ،زندگی سالم را به خانواده خود هدیه کنیم.

شرکت طب جویان طبیعت بنیان به شماره ثبت 1203 در زمینه اصلاح الگوی کشت درکشاورزی نوین ، تولید ، فرآوری و بسته بندی محصولات کشاورزی و گیاهان دارویی فعالیت دارد .

سه اصل مهم شرکت طب جو برای برنامه ریزی کشاورزی مدرن در شرایط فعلی ایران عبارتند از :

1- کشت محصولی که کم آب باشد . ( علت :با توجه به نابود شدن منابع آبهای زیر زمینی کشور و عدم مدیریت بارش و تولید باران و نیاز شدید به حفظ محیط زیست )

2- کشت محصولی که دائمی و با دوام باشد باشد . (علت : دائمی یعنی با یک بار خرید خرید ، بطور دائم نسل اندر نسل بتوانند ازآن استفاده کنند . بادوام یعنی کشاورز مجبور نباشد از ترس خراب شدن محصول به هر قیمتی به دلال ها بفروشد .)

3- سوددهی بسیار بالایی داشته باشد. ( علت : بهبود رفاه اجتماعی و بهبود وضعیت اقتصادی کشاورزان و جامعه با جلوگیری از هدر دادن آب .)

بنابراین کشت محصولاتی مانند درخت پالونیا و بوته آلوئه ورا و ...را در دستور کار تولید و ترویج به کشاورزان شرکت قرارداده ایم .

برای آگاهی در مورد نهال و درخت پائولونیا در بخش نهال پالونیا هیبریدی سایت مراجعه بفرمائید  و در کانال تلگرام شرکت به آدرس زیر مشاهده و بررسی بفرمائید.

http://www.telegram.me/tebjoo

شرکت طب جو از کلیه کشاورزان و سرمایه گذاران و علاقه مندان به محیط زیست دعوت می نماید تا در کاشت بهترین گونه درخت پائولونیا  (paulownia ) پالونیا هیبریدی و اصلاحنژاد شده تضمینی با سوددهی عالی سرمایه گذاری نمایند . چوب این درخت بهترین چوب صنعتی است و برگهای با ارزش برای علوفه دام و شکوفه های بسیار زیبای دارویی که برای پرورش زنبور عسل کاربرد دارد. ده برابر سایر درختان آلودگی را جذب و ده برابر اکسیژن تولید میکنند . بهترین کشت تلفیقی با گیاهان دیگر هستند و خاک بیابان را به خاک حاصلخیز تبدیل میکنند. این درخت معجزه طبیعت است البته گونه های محاجم و غیر اصلی هم در بازار موجود هست که ارزش اقتصادی برای کشت ندارند .

شرکت   " طب جو "   به همه عزیزانی که از قبل با ما در ارتباط بوده اند و تجار محترمی که به تازگی قصد ارتباط با مجموعه بزرگ ما را

دارند با کمال افتخار اعلام می داریم که آمادگی تامین و اجرای هر میزان کشت نهال پائولونیای هیبریدی اصلاح نژاد شده را برای سراسر کشور

دارد . آمادگی معرفی و اجرای طرح فرآوری محصولات درخت پائولونیا در سراسر ایران را دارد. آمادگی ارسال نهال پالونیا و اجرای پروژه

صنعتی و اقتصادی کشت زراعت چوب پائولونیا را در خارج از کشور با تضمین خرید محصول نیز دارد . 

به امید سبز شدن وطن عزیزمان ایران

09173056193

09037418248

روزانه افراد بسیاری از شهرهای مختلف کشور با ما جهت خرید و مشارکت در تولید پالونیا و آلوئه ورا در تماس هستند که می توان موارد مصرف این دسته از عزیزان را به شرح ذیل تقسیم کرد:

کشاورزان 

سرمایه گزارانی که قصد تولید یک کسب و کار جدید را دارند.

و صادر کنندگان محترمی که  متقاضی چوب و فرآوری محصولات پالونیا و همچنین برگ یا فرآورده آلوئه ورای درجه یک بوده و در فروش خود نیز مصمم هستند.

شرکت ما ، طب جویان طبیعت بنیان با برند ؛   " طب جو "   به همگی عزیزانی که از قبل با ما در ارتباط بوده اند و تجار محترمی که به تازگی قصد ارتباط با مجموعه بزرگ ما را دارند با کمال افتخار اعلام می داریم که آماده عرضه نیاز عزیزان متقاضی برگ و بوته آلوئه ورا و یا فرآورده های آلوئه ورا در هر تناژ به منظور اعطای نمایندگی و یا عاملیت فروش می باشیم.

تولید عمده برگ و بوته (پاجوش) آلوئه ورا دارویی نوع باربادنسبس میلر ، با چندین مزرعه در شهرهای مختلف استان فارس و بوشهر تعدادی گلخانه در فارس و اصفهان آماده همکاری با هموطنان ، تولید کنندگان و صادر کنندگان محترم می باشد. تاکنون با چندین کارخانه بصورت مشارکتی در فرآوری گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی همچون پودر، نوشیدنی ،عرق و عصاره آلوئه ورا در حال تولید می باشد. آمادگی پذیرش سفارش های شما در تولید محصولات کشاورزی و گیاهان دارویی را دارد. آماده عقد قرارداد با کارخانه ها جهت فرآوری محصولاتی چون تولید مربا یا نوشیدنی آلوئه ورا و صابون یا ژل موی آلوئه ورا می باشد. تمام محصولات دارای تضمین کیفیت و ارگانیک بودن هست. آماده مشارکت و اعطای نمایندگی فروش محصولات در سایر شهرستانها و آماده همکاری با صادرکنندگان محترم می باشد .

برگ آلوئه ورا و فرآورده های آلوئه ورا به دلیل ارزش های فراوان غذایی و دارویی و بهداشتی که دارد امروزه در حال جایگزین شدن بجای سایر نوشیدنی ها می باشد. شاید بتوان از دلایل بسیار مهم این فرایند در حال شکل گیری را خواص بسیار گسترده ، کاربردهای گوناگون ، خوشمزه بودن، ارگانیک بودن، دارا بودن مواد تقویت کننده ایمنی بدن ، انرژی زا بودن و ویتامین های بسیار مهم و مورد نیاز بدن دانست که البته همه اینها می تواند عوامل پیشرفت استقبال مردم از آلوئه ورا و فرآورده های آلوئه ورا باشد.

طب جو ، جویای سلامتی است .
(   آلوئه ورا ی طبجو tebjoo ) با آرزوی سلامتی وموفقیت برای همه هم وطن های گرامی .

System.String[]

درباره ما

contact us icon

ارتباط با ما

contact img

طراحی سایت
پنجشنبه 8 اسفند 1398.
تاریخ شمسی :

موقعیت ما در نقشه

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.