شرکت طب جویان طبیعت از کلیه کشاورزان و سرمایه گذاران و علاقه مندان به محیط زیست دعوت می نماید تا در کاشت بهترین گونه درخت پائولونیا  (paulownia ) پالونیا هیبریدی و اصلاحنژاد شده تضمینی با سوددهی عالی سرمایه گذاری نمایند . چوب این درخت بهترین چوب صنعتی است و برگهای با ارزش برای علوفه دام و شکوفه های بسیار زیبای دارویی که برای پرورش زنبور عسل کاربرد دارد. ده برابر سایر درختان آلودگی را جذب و ده برابر اکسیژن تولید میکنند . بهترین کشت تلفیقی با گیاهان دیگر هستند و خاک بیابان را به خاک حاصلخیز تبدیل میکنند. این درخت معجزه طبیعت است البته گونه های محاجم و غیر اصلی هم در بازار موجود هست که ارزش اقتصادی برای کشت ندارند .

سه اصل مهم شرکت طب جو برای برنامه ریزی کشاورزی مدرن در شرایط فعلی ایران عبارتند از :

1- کشت محصولی که کم آب باشد . ( علت :با توجه به نابود شدن منابع آبهای زیر زمینی کشور و عدم مدیریت بارش و تولید باران و نیاز شدید به حفظ محیط زیست )

2- کشت محصولی که دائمی و با دوام باشد . (علت : دائمی یعنی با یک بار خرید ، بطور دائم نسل اندر نسل بتوانند ازآن استفاده کنند . بادوام یعنی کشاورز مجبور نباشد از ترس خراب شدن محصول به هر قیمتی به دلال ها بفروشد .)

3- سوددهی بسیار بالایی داشته باشد. ( علت : بهبود رفاه اجتماعی و بهبود وضعیت اقتصادی کشاورزان و جامعه با جلوگیری از هدر دادن آب .)

  هر نهال پالونیای هیبریدی اصلاح نژاد شده ۵۵ هزار تومان هست که با توجه به تعداد و سطح زیر کشت تخفیف داده میشود .پس از پنج سال این نهال به ارتفاع ۱۵ تا ۲۰ متر و بهقطر حدود ۴۰ سانتی متر میرسد و ارزش حداقل یک ملیون و چهارصد هزار تومان به قیمت روز را دارد که در هکتار از ۶۷۰ عدد تا حداکثر ۱۰۰۰ عدد کشت میشود . آموزش و مشاوره و نظارت ما به همراه تضمین خرید محصول به شما داده میشود .

www.telegram.me/tebjoo

بهترین نهال تضمینی پائولونیا (پالونیا) نهال هیبریدی اصلاح نژاد شده سریع الرشد با تضمین عقیم بودن بذر آن است ، زیرا اگر بذر این درخت عقیم نباشد گونه مهاجم محسوب میشود بطوریکه هر درخت بالغ حداقل ۲ ملیون بذر در سال تولید میکند که اگر در مزرعه اطراف این درخت ریخته شود و شرایط رشد محیا شود بصورت علف هرز رشد میکند و نه درخت میشود و نه اجازه رشد به محصول مزرعه مجاور میدهد.

جهت کمک به اقتصاد کشاورزان و جهت ترویج فرهنگ درختکاری و کشاورزی نوین و حفظ محیط زیست از کشاورزان ، سرمایه گذاران و علاقه مندانی که دنبال تولید ضمانت شده با منفعت مناسب می باشند دعوت می شود در کانال تلگرام زیر عضو شوند و با درخت سریع الرشد پائولونیا آشنا شوند و مطالعه کنند . ما جوابگوی سوال های شما هستیم. همراه با خرید تضمینی محصول.

جهت ترویج فرهنگ درختکاری و کشاورزی نوین و حفظ محیط زیست و کمک به اقتصاد کشاورزان ازسرمایه گذاران ، علاقه مندان و کشاورزانی که دنبال محصول تضمینی با سود عالی هستند دعوت میشود در کانال تلگرام زیر عضو شوند.

فیلم و توضیح بیشتر در:    

کانال تلگرام شرکت طب جو www.telegram.me/tebjoo

کانال آپارات شرکت طب جو  www.aparat.com/tebjoo

جهت اطلاع بیشتر با شماره زیر در ارتباط باشید. 

09173056193

 

 

 درخت پالونیا ( پائولونيا Paulownia ) يا درخت امپراتريس که از هزاران سال پيش در کشور چين کشت مي شده است . مردم آن کشور سالهاست درختان پائولونيا را به نشانة خوش يمني و تقدس در اطراف منزل خود مي کارند . اما امروزه با کشف بيشتر خصوصيات چوب و رشد اعجاب انگيز آن موجبات کشت وسيع اين درختان در چين فراهم گرديده است. 

 تفاوت رشد نهال پالونیای هیبریدی اصلاح نژاد شده و نهال معمولی در شرایط یکسان درعکس زیرقابل مشاهده است.

 

 در سال 1781 گیاهشناسی سوئیسی بنام تونبرگ در کتاب فلور ژاپن نام علمی درخت پائولونیا را به جنس این درختان گزاشت . و سالها بعد دانشمندان چینی این گیاه را در زیر تیره Scrophulariacea قرار دادند و 9 گونه آن به نام های زیر شناسایی کردند :

1. P.fortunei

2. P.catalpifolia

3. P.elongata
4. P.kawakamii
5. P.fargesii
6. P.taiwainana
7. P.albipholea
8. P.tomentosa
9 . P.australis

 


که نوع پالونیای هیبریدی ترکیب ژنیتیکی اصلاح نژاد شده این نهال هست و آن هم انواع مختلف دارد توسط کشورها و شرکت های مختلف تولید می شود.

نوع هیبریدی مقاومت دمایی بالاتر و رشد سریعتر و چوب باکیفیت تر دارد و هیچ نوع آفتی برای مزراع مجاور ندارد.لطفا دقت کنید. 

 

اگر به دنبال شغلی مناسب با درآمد عالی هستید؟ 
اگر از شغل اول خود درآمد کافی کسب نمی کنید و به دنبال شغل دوم هستید؟ 
پس همین امروز دست به کار شوید و شغل پرسود خود را شروع کنید.

کانال تلگرام شرکت طب جو www.telegram.me/tebjoo

کانال آپارات شرکت طب جو www.aparat.com/tebjoo

09173056193

برخی کاربردهای درخت پائولونیا ی هیبریدی اصلاح نژاد شده طب جو ، درخت پالونیا:

1- درخت پائولونیا ده برابر سایر درختان اکسیژن تولید میکند و باعث حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی هوا میشود. 

2- درختی کم آب در کشاورزی است بطور میانگین یک متر مکعب در سال آب نیاز دارد یعنی هر درخت 15 لیتر در هفته با یک قطره چکان آبیاری میشود.

3- درختی پالونیا درختی دائمی است که بیش از 300 سال عمر میکند . در مزارع چوب پالونیا هر 4 تا 10 سال قابل برداشت هست.

4- با هر بار برش درخت مجددا از ریشه جوانه میزند و رشد میکند .

5- درخت پالونیا ی هیبریدی اصلاح نژاد شده شرکت طب جو هرگز محاجم نیست زیرا با تضمین عقیم بودن بذر درخت ، نهال را در اختیار کشاورز قرار میدهیم .وقتی نهالی بذرش عقیم میشود رشد بهتری دارد و در برابر آفات و تنش های دمایی مقاوم تر میشود . هرچند قلمه ساقه و ریشه این درخت قابل تکثیر هست .

6- درخت پالونیا سریع الرشد ترین درخت دنیاست. طی چهار سال دشتی را به جنگلی سرسبز و پولساز و زیبا تبدیل میکند.که باعث جلوگیری از نابودی جنگها میشود.

7-درخت پالونیا هیبریدی اصلاح نژاد شده، سود دهی اقتصادی بسیار خوبی دارد . سوددهی ازبرگ ها ، شکوفه ها ، چوب و سرشاخه های درخت است.

8- برگ درخت پائولونیا بهترین علوفه برای دام هست و خاصیت دارویی دارد طب جو به قیمت یونجه خرید تضمینی مینماید.

9- شکوفه های بسیار زیبای درخت پالونیا بیشترین گرده جهت پرورش زنبور عسل را دارد و زنبور نیازی به شکر ندارد بنابراین عسل پالونیا کاملا طبیعی و باارزش هست و طب جو خرید تضمینی عسل پالونیا دارد.

10- از سرشاخه های آن بهترین خمیر کاغذ سازی دنیا را میتوان تولید کرد.متاسفانه سالهاست که کشور ما وارد کننده عمده خمیر کاغذ هستیم در حالی که کاغذ یک کالای استراتژیک است . البته ضایعات چوب پالونیا برای صنعت زغال سازی و تولید سوخت بخاری فسیلی هم استفاده میشود.

 

11- چوب پالونیا بسیار سبک ، محکم و مقاوم است .عایق رطوبت و حرارت و صوت است . چوب پالونیا در دمای 470 درجه سانتی گراد شروع به سوختن میکند.

( لینک فیلم تست آتش چوب پالونیا          www.aparat.com/v/Pxy0I  )

12- کابردهای چوب پالونیا بسیار گسترده است و ارزش آن از چوب روسی بیشتر است ولی در کشور ما شرکت طب جو به قیمت چوب روسی و بر حسب متر مکعب خرید و فروش مینماید. متاسفانه سالهاست که کشور ما وارد کننده عمده چوب روسی هستیم . 

 

 quote 1521046459690

 

 IMG 20180717 192045 218

 

 

 

 

 

درباره ما

contact us icon

ارتباط با ما

contact img

طراحی سایت
جمعه 26 بهمن 1397.
تاریخ شمسی :