شرکت طب جویان طبیعت از کلیه کشاورزان و سرمایه گذاران و علاقه مندان به محیط زیست دعوت می نماید تا در کاشت بهترین گونه گیاه پالونیا و کاشت درخت پائولونیا (paulownia ) پالونیا ی هیبریدی و اصلاح شده تضمینی با سوددهی عالی سرمایه گذاری نمایند . چوب درخت پالونیا  بهترین چوب صنعتی است و برگهای پالونیا بهترین علوفه دام میباشد  و شکوفه های بسیار زیبای درخت پالونیا هم خاصیت دارویی دارند و برای پرورش زنبور عسل کاربرد دارند. برگ های این درخت ده برابرسایر درختان اکسیژن تولید میکنند . بهترین کشت تلفیقی با گیاهان دیگر هستند و خاک بیابان را به خاک حاصلخیز تبدیل میکنند.  درخت پالونیا هیبرید معجزه طبیعت است. گیاه پالونیا گونه های مهاجم و غیر اصلی هم در بازار  وجود دارد که ارزش اقتصادی برای کاشت به عنوان زراعت چوب درخت پالونیا ندارند .

سه اصل مهم شرکت طب جو برای برنامه ریزی کشاورزی مدرن در شرایط فعلی ایران عبارتند از :

1- کشت محصولی که کم آب باشد . ( علت :با توجه به نابود شدن منابع آبهای زیر زمینی کشور و عدم مدیریت بارش و تولید باران و نیاز شدید به حفظ محیط زیست )

2- کشت محصولی که دائمی و با دوام باشد . (علت : دائمی یعنی با یک بار خرید ، بطور دائم نسل اندر نسل بتوانند ازآن استفاده کنند . بادوام یعنی کشاورز مجبور نباشد از ترس خراب شدن محصول به هر قیمتی به دلال ها بفروشد .)

3- سوددهی بسیار بالایی داشته باشد. ( علت : بهبود رفاه اجتماعی و بهبود وضعیت اقتصادی کشاورزان و جامعه با جلوگیری از هدر دادن آب .)

  هر نهال پالونیای هیبریدی اصلاح شده طب جو امسال ۵۵ هزار تومان هست که با توجه به تعداد و سطح زیر کشت تخفیف داده میشود .حدود پنج سال بعد از کاشت درخت پالونیا ، هر درخت به ارتفاع ۱۵ تا ۲۰ متر و به قطر حدود ۴۰ سانتی متر میرسد و ارزش حداقل یک ملیون و پانصد هزار تومان به قیمت روز را دارد که در هکتار از ۶۷۰ عدد تا حداکثر ۱۰۰۰ عدد کشت میشود . آموزش و مشاوره و نظارت ما به همراه قرارداد بلند مدت تضمین عقیم بودن بذر درخت و تضمین خرید محصول به شما داده میشود .  

بهترین نهال تضمینی پائولونیا (پالونیا) نهال هیبریدی اصلاح شده سریع رشد با تضمین عقیم بودن بذر آن است ، زیرا اگر بذر این درخت عقیم نباشد گونه مهاجم محسوب میشود بطوریکه هر درخت بالغ حداقل ۲ ملیون بذر در سال تولید میکند که اگر در مزرعه اطراف این درخت ریخته شود و شرایط رشد محیا شود بصورت علف هرز رشد میکند و نه درخت میشود و نه اجازه رشد به محصول مزرعه مجاور میدهد.

جهت کمک به اقتصاد کشاورزان و جهت ترویج فرهنگ درختکاری و کشاورزی نوین و حفظ محیط زیست از کشاورزان ، سرمایه گذاران و علاقه مندانی که دنبال تولید ضمانت شده با منفعت مناسب می باشند دعوت می شود در کانال تلگرام زیر عضو شوند و با درخت سریع الرشد پائولونیا آشنا شوند و مطالعه کنند . ما جوابگوی سوال های شما هستیم. همراه با خرید تضمینی محصول.

برای اصلاح الگوی کشت و ترویج فرهنگ درختکاری و کشاورزی نوین و حفظ محیط زیست و کمک به اقتصاد کشاورزان از سرمایه گذاران ، علاقه مندان و کشاورزانی که دنبال محصول تضمینی با سوددهی عالی هستند دعوت میشود تا درکاشت گونه هیبرید اصلاح شده این درخت اقدام نمادیند .

فیلم و توضیح برخی از نمونه کارها در کانال های شرکت :    

کانال تلگرام شرکت طب جو   telegram.me/tebjoo 

کانال آپارات شرکت طب جو  www.aparat.com/tebjoo

          اینستاگرام       https://www.instagram.com/tebjoo

جهت اطلاع بیشتر با شماره زیر در ارتباط باشید. 

  09337227787   🌳    09037418248   🌳  09173056193

 

 

 درخت پالونیا ( پائولونيا Paulownia ) يا درخت امپراتريس که از هزاران سال پيش در کشور چين کشت می شده است . مردم آن کشور سالهاست درختان پائولونيا را به نشانة خوش يمني و تقدس در اطراف منزل خود مي کارند . اما امروزه با کشف بيشتر خصوصيات چوب و رشد اعجاب انگيز آن موجبات کشت وسيع اين درختان در چين فراهم گرديده است. 

 تفاوت رشد نهال پالونیای هیبریدی اصلاح نژاد شده و نهال معمولی در شرایط یکسان درعکس زیرقابل مشاهده است.

 

در سال ۱۷۸۱ گیاهشناسی سوئیسی بنام تونبرگ در کتاب فلور ژاپن نام علمی درخت پائولونیا (پالونیا paulownia ) را به جنس این درخت گذاشت . و چند سال بعد دانشمندان چینی این گیاه را در زیر تیره  scrophulariacea قراردادند و ۹ گونه آن به نام های زیر شناسایی کردند :

  • 1- p.fortunei  
  • 2- p.catalpifolia
  • 3- p.elongata
  • 4- p.kawakamii
  • 5- p.fargesii
  • 6- p.taiwainana
  • 7- p.albipholea
  • 8- p.tomentosa
  • 9- p.australis

 

که نوع پالونیای هیبریدی ترکیب ژنتیکی اصلاح شده این نهال هم هست که انواع مختلف دارد وتوسط کشورها و شرکت های مختلف تولید می شود .

نوع هیبریدی شرکت ما مقاومت دمایی بالاتر و رشد سریعتر و چوب باکیفیت تری تولید می کند و هیچ گونه تهاجم وآفتی برای مزارع مجاور ندارد .

لطفا دقت بفرمایید.

شرکت ما سالها گونه های پالونیا را از کشورهای مختلف بررسی کردیم و در شهرها و دما ها و ارتفاع های مختلف تست کردیم و تفاوت در جنس ، قلمه ، واریته ،

روش تولید و عقیم بودن بذرش و مقاومت نهال به گرما و سرما و تنش های دمایی و سرعت رشد و حجم چوب دهی را بررسی کردیم تا بتوانیم بهترین نهال را

تولید کنیم که در سراسر کشور رشد اقتصادی داشته باشد و کمترین قیمت نهال پالونیا هیبرید تضمینی را با قرارداد مشاوره ،نظارت و خرید تضمینی محصول ارائه دهیم .

اگر به دنبال شغلی مناسب با درآمد عالی هستید؟ 
اگر از شغل اول خود درآمد کافی کسب نمی کنید و به دنبال شغل دوم هستید؟ 
پس همین امروز دست به کار شوید و شغل پرسود خود را شروع کنید.

کانال تلگرام شرکت طب جو  www.telegram.me/tebjoo

کانال آپارات شرکت طب جو  www.aparat.com/tebjoo

09173056193

 

* * *  برخی کاربردهای درخت پائولونیا ی هیبریدی اصلاح نژاد شده طب جو ، درخت پالونیا : 

 

1- درخت پائولونیا ده برابر سایر درختان اکسیژن تولید میکند و باعث حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی هوا میشود. 

2- درختی کم آب در کشاورزی است بطور میانگین یک متر مکعب در سال آب نیاز دارد یعنی هر درخت 50 لیتر در هفته با یک قطره چکان آبیاری میشود.

3- درختی پالونیا درختی دائمی است که بیش از 300 سال عمر میکند . در مزارع چوب پالونیا هر 4 تا 10 سال قابل برداشت هست.

4- با هر بار برش درخت مجددا از ریشه جوانه میزند و رشد میکند .

5- درخت پالونیا ی هیبریدی اصلاح نژاد شده شرکت طب جو هرگز محاجم نیست زیرا با تضمین عقیم بودن بذر درخت ، نهال را در اختیار کشاورز قرار میدهیم .وقتی نهالی بذرش عقیم میشود رشد بهتری دارد و در برابر آفات و تنش های دمایی مقاوم تر میشود . هرچند قلمه ساقه و ریشه این درخت قابل تکثیر هست .

6- درخت پالونیا سریع الرشد ترین درخت دنیاست. طی چهار سال دشتی را به جنگلی سرسبز و پولساز و زیبا تبدیل میکند.که باعث جلوگیری از نابودی جنگها میشود.

7-درخت پالونیا هیبریدی اصلاح نژاد شده، سود دهی اقتصادی بسیار خوبی دارد . سوددهی ازبرگ ها ، شکوفه ها ، چوب و سرشاخه های درخت است.

8- برگ درخت پائولونیا بهترین علوفه برای دام هست و خاصیت دارویی دارد طب جو به قیمت یونجه خرید تضمینی مینماید.

9- شکوفه های بسیار زیبای درخت پالونیا بیشترین گرده جهت پرورش زنبور عسل را دارد و زنبور نیازی به شکر ندارد بنابراین عسل پالونیا کاملا طبیعی و باارزش هست و طب جو خرید تضمینی عسل پالونیا دارد.

10- از سرشاخه های آن بهترین خمیر کاغذ سازی دنیا را میتوان تولید کرد.متاسفانه سالهاست که کشور ما وارد کننده عمده خمیر کاغذ هستیم در حالی که کاغذ یک کالای استراتژیک است . البته ضایعات چوب پالونیا برای صنعت زغال سازی و تولید سوخت بخاری فسیلی هم استفاده میشود.

 

11- چوب پالونیا بسیار سبک ، محکم و مقاوم است .عایق رطوبت و حرارت و صوت است . چوب پالونیا در دمای 470 درجه سانتی گراد شروع به سوختن میکند.

( لینک فیلم تست آتش چوب پالونیا          www.aparat.com/v/Pxy0I  )

12- کابردهای چوب پالونیا بسیار گسترده است و ارزش آن از چوب روسی بیشتر است ولی در کشور ما شرکت طب جو به قیمت چوب روسی و بر حسب متر مکعب خرید و فروش مینماید. متاسفانه سالهاست که کشور ما وارد کننده عمده چوب روسی هستیم . 

 

 quote 1521046459690

Tebjoo co. A major producer of hybrid paulownia seedlings. Buy and sell paulownia wood in iranIMG 20180717 192045 218

 

 

 

 

 

درباره ما

contact us icon

ارتباط با ما

contact img

طراحی سایت
پنجشنبه 8 اسفند 1398.
تاریخ شمسی :